Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Pehlivanoğlu İnşaat-Turizm Petrol Ürünleri Tic. Ve San. LTD. ŞTİ. 15.05.1998 yılında hizmete başlamıştır. 1998 yılında yola çıktığımız bu serüvende, Pehlivanoğlu değerlerine uygun çalışma prensibi ile yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde en iyi ürünleri ve hizmeti sunmak gayemizdir.  Sektörün güvenilir ve samimi bir aile markası olmanın sorumluluğuyla geleceğe yatırım yaparak, yüksek güvenlik ve kalite standartlarımızdan ödün vermeyerek, İnovasyon ve dijitalleşmeyi odağına alan çözümler ile yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi geliştiriyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Pehlivanoğlu, kurulduğu yıllardan günümüze, müşteri odaklı yaklaşımı ile aranan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Rekabet ve pazar stratejisinin temeli, müşteri memnuniyetidir.
 
Misyonumuz 
Mevcut ürünlerimizi çeşitlendirip, ürün kalitemizi her geçen gün arttırarak sahip olduğu katma değeri daha fazla müşteriye sunmayı hedeflemektedir.
Vizyonumuz 
Çağımızın sürekli olarak gelişen ve yenilenen teknolojik adımlarını takip ederek doğru ürünü doğru zamanda doğru fiyatta sunmayı ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeden yurt içi projelerimizde ve sektör içerisinde müşterilerimizin taleplerini en hızlı ve kaliteli biçimde karşılamayı amaçlıyoruz.